Клиенту
Рекомендации по ремонту

Типовой договор

Акции, скидки


Мы в социальных сетях
        
       

 

Партнеры
 
 

Авторизация
Логин
Пароль
Вход

Регистрация  |  Мой пароль?

Новости
Подписка на новости
 Подписаться
 Отписаться
Отправить

Обзор новостей
10.05.2017 Ремонт не так страшен, как кажется
 
04.05.2017 Ремонт в ванной – качественная реконструкция

27.04.2017 Наливной пол 

Спорудження будинку
 Найголовніше для спорудження будинку - це ділянка, на якій він стоятиме. Перед купівлею подумайте ще раз, прорахуйте усі витрати на матеріали і час, які підуть на будову, і тільки потім приступайте до задуманого.

 

При виборі ділянки Ви повинні продумати де отримуватимете електрику і воду. Без цих складових Вам доведеться тягнути здалека лінію і не факт, що усі Ваші сусіди в цьому братимуть участь. Нехай сусід протягне, а я потім "нашару" підключуся. До речі в цьому є доля істинні. Якщо Ви протягнете свою лінію, то у більшості випадків при підключенні Обленерго вимагає перекласти її на їх баланс. тобто лінія, протягнута Вами вже належатиме Обленерго, а не Вам. Вони це пояснять тим, що при обриві саме їм доводиться виїжджати на відновлення і з якої статі вони обслуговуватимуть не свою лінію. Але при цьому вже Обленерго може підключати до неї абонентів, якщо перерізи кабелю по потужності дозволяє це зробити.

Воду можна отримувати із загального водопроводу, але тоді Ви залежатимете від тиску в нім, якості труб підведення і взагалі від одночасного розбору води сусідами. Краще відразу замислитися про свердловину. Початкові великі витрати окупляться за пару років відсутністю проблем і рідкіснішими замінами фільтрів. Купивши ділянку, обов'язково отримаєте дозвіл на будівництво на нім. Потім йде складання проекту будинку. Ви можете цілком скласти цей проект самі, можете звернутися в компанію або ж найняти приватного проектувальника.

Вони завжди вам допоможуть і підкажуть, навіть те, про що ви і не здогадувалися при обдумуванні свого дому. Після отримання усієї необхідної документації і усіх дозволів можна сміливо приступати до будівництва. Спочатку визначаємо розташування будинку на ділянці і виносимо його осі. Потім починаємо рити котлован або траншею під будинок, зачищаємо її. Після підготовки землі можна класти фундамент. Потім зводимо стіни і перекриття. Завершальним етапом є дах. І ось каркас вашого будинку вже готовий. Потім починаємо внутрішню обробку будинку в ідеї проведення проводки, установки розеток, стягування підлог, первинної обробки стін, установка вікон і дверей. Потім у бюро інвентаризацій приміщень треба отримувати паспорт на ваш будинок і вже обживати будинок.